SERMAYEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Kayseri Anadolu Nakliyat 2010 yılından günümüze kadar 11 yıllık tecrübesiyle birçok sektöre Nakliyat hizmeti vermiştir. Siz değerli müşterilerimiz sayesinde de nakliyat hizmetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Kayseri Anadolu Nakliyat olarak tüm bu zaman zarfı içerisinde %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı başaran, samimi ve güler yüzlü ancak disiplinli çalışma çizgisini hiç bozmayan tecrübeli ve profesyonel ekibimizle yıllarca süregelen bu taşımacılık hizmetlerinde artık marka oluşumuna girmiş bulunmaktayız.

Kayseri Anadolu Nakliyat olarak siz değerli müşterilerimize sigortalı ve asansörlü geniş hizmet yelpazesiyle evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, fuar taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, iş yeri taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, özel nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirlerarası nakliyat olmak üzere Türkiye geneli hizmet vermekteyiz.


İş tecrübesi ve özverili çalışma sistemine sahip olan Kayseri Anadolu Nakliyat detaylı eşya paketleme, uygun fiyat güvencesi ve tam zamanında teslimat ile siz değerli müşterilerimize profesyonel bir taşıma hizmeti sunmaktayız. İçiniz rahat bir şekilde evinizi veya taşınacak ürünlerinizi profesyonel ekibimize teslim ederek eşyalarınızı profesyonel taşımacılık standartları gereğince özel ambalajlarla paketleyerek hasar görme riskini ortadan kaldırıyoruz.


Türkiye'nin önde gelen bir nakliyat şirketi olmak adına yaptığımız girişimimiz için gururluyuz. 2010 yılından beri gitgide büyüyen ve hizmetlerimize güvenip tekrar tekrar bizimle çalışan bir müşteri tabanımız var. Sizin için ne yapabileceğimizi öğrenmek isterseniz bizimle iletişime geçmenin tam zamanı.


Değerli vaktinizi bizi tanımaya ayırdığınız için çok teşekkür ederiz!