SERMAYEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Kayseri Anadolu Nakliyat olarak ev taşıma esnasındaki yorucu ve sıkıntılı süreçte siz değerli müşterilerimizi bu süreçte yalnız bırakmayıp Türkiye genelinde asansörlü, sigortalı ve ekonomik fiyat güvencesi ile evden eve nakliyat hizmeti veriyoruz. Kayseri Anadolu Nakliyat nakliye işlemleri için gerekli olan SRC belgesi, K1 Yetki belgesi gibi tüm nakliyat evraklarına sahibiz.

Evden Evde Nakliyat Süreci Nasıl İşliyor?


Kayseri Anadolu Nakliyat ekibi olarak evden eve nakliyat sürecinde öncelikle, taşınacak eşyaların ücretsiz ekspertizini yapıyoruz. Daha sonra eşyalarınızın zarar görmemesi adına profesyonel bir şekilde demontesi yapıyor ve eşyalarınızı özel ambalajlama gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede eşyalarınız herhangi bir hasar görmeyecektir. Kullandığımız ambalajlama malzemeleri nakliyat sektörü için özel olarak üretilen birinci sınıf kaliteli ürünlerdir ve eşyalarınızın yüksek oranda muhafaza edilmesi için hazırlanmıştır.

Evden eve nakliyat sürecinde eşyalarınızın nakliyat araçlarımıza yüklenmesinin ardından kırılabilir özellikteki eşyalarınızı özel alanlara yerleştirerek güvenlik önlemlerimizi almaktayız. Araç içerisinde uygun dizilimle hazırlanan ve yerleştirilen eşyalarınız artık yola çıkmak için hazır oluyor. Daha sonra taşındığınız yeni adreste eşyalarınızın kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.


Ev taşıma sürecinde siz değerli müşterilerimizi yormadan ve sıkıntısız bir şekilde yeni evinize taşınmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Firmamız Kayseri Anadolu Nakliyat sürecin sizler açısından olumlu geçmesi adına yoğun çaba sarf etmektedir. Firma politikamız ve kalite standartlarımız gereğince müşteri memnuniyeti yüksek öneme sahiptir. Bu nedenle gerçekleştirdiğimiz tüm nakliyat işlemlerinde oldukça dikkatli davranmaktayız.


Değerli müşterimiz, kısa ve öz bir şekilde evden eve nakliyat hizmetimiz hakkında bilgilerimizi size arz ettik.


Evden eve nakliyat konusunda merak ettiklerinizin olması durumunda firmamız ile iletişime geçmenin tam zamanı... Müşteri ilişkileri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.