SERMAYEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Nakliye firmalarının ofis taşıması işlemini hızlı ve güvenli bir şekilde yapmalarını mümkün kılan hizmetler ofis taşımacılığı olarak adlandırılmaktadır. Ofis taşımacılığı, hassas ve detaylı bir nakliyat hizmetidir. Kayseri Anadolu Nakliyat olarak sigortalı, güvenli ve uygun fiyat güvencesi ile ofis taşımacılığı hizmetini Türkiye genelinde veriyoruz.

Ofis Taşımacılığında Hangi Aşamalar Vardır?


Kayseri Anadolu Nakliyat olarak planlı ve profesyonel bir şekilde ofis taşıma hizmeti veriyoruz. Özellikle teknik ekipman ve evrakların nakliyesi söz konusu olduğu için planlı ve profesyonel bir nakliye işleminin yapılmasına dikkat ediyoruz. Bu noktada ofis taşımacılığının birtakım aşamalardan meydana geldiğini söyleyebiliriz. Kayseri Anadolu Nakliyat ekibi olarak ofis taşımacılığı hizmetlerimizde aşağıdaki aşamaları uyguluyoruz:

  •  Ofiste bulunan eşyaların ücretsiz bir şekilde ekspertizini yapıyoruz.
  •  Sigorta işlemleri ve gerekli taşıma sözleşmelerini yapıyoruz.
  •  Eşyaların hasar görmemesi için profesyonel bir şekilde demontesini yapıyoruz.
  •  Eşyaları sağlam bir biçimde ambalajlayıp ve paketliyoruz.
  •  Ofis eşyalarınızı nakliye araçlarımıza yüklemesini yapıyoruz.
  •  Ofis malzemelerinin yeni adresinize tam zamanında teslim ediyoruz ve ofis eşyalarınızın montajını yapıyoruz.

Görüldüğü üzere ofis taşımacılığının belirli aşamalardan oluşmaktadır. Kayseri Anadolu Nakliyat ekibi olarak ofis taşımacılığında profesyonel yaklaşımla bu aşamaları kolayca, sorunsuz bir şekilde çözüm sunmaktayız. Kayseri Anadolu Nakliyat nakliye işlemleri için gerekli olan SRC belgesi, K1 Yetki belgesi gibi tüm nakliyat evraklarına sahibiz.


Değerli müşterimiz, kısa ve öz bir şekilde ofis taşımacılığı hizmetimiz hakkında bilgilerimizi size arz ettik.


Ofis taşımacılığı konusunda merak ettiklerinizin olması durumunda firmamız ile iletişime geçmenin tam zamanı... Müşteri ilişkileri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.