SERMAYEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı

Kayseri Anadolu Nakliyat olarak uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte şehir içi ve şehirlerarası kaliteli, sigortalı ve ekonomik fiyat tarifesi ile beraber güvenli fuar taşıma hizmetleri sunuyoruz. Kayseri Anadolu Nakliyat nakliye işlemleri için gerekli olan SRC belgesi, K1 Yetki belgesi gibi tüm nakliyat evraklarına sahibiz.

Bilindiği üzere fuar ulusal ve aynı zamanda uluslararası tanıtımların bir arada yapıldığı büyük çaplı firma ve şirketler için bu tanıtımlar her zaman büyük önem taşımaktadır, fuarlar ise oldukça büyük mekân ve alanlarda yapılmaktadır. Kayseri Anadolu Nakliyat olarak Türkiye sınırları içerisinde fuar taşımacılığı hizmeti sunmaktayız.


Fuar taşımacılığı diğer nakliyat hizmetlerinden biraz farklıdır. Fuar taşımacılığında sahne, çadır, metal çubuklar gibi demonte işlemlerinin fazla olduğu ürünler başta olmak üzere, hassas ve kırılma riski olan ses ve görüntü sistemleri gibi ürünlerden oluşur. Kayseri Anadolu Nakliyat olarak bu ürünlerin taşıma işlemlerini sigortalı ve titiz şekilde gerçekleştiriyoruz.


Fuar Taşımacılığında Hangi Aşamalar Vardır?


Kayseri Anadolu Nakliyat olarak fuar taşımacılığı hizmetlerimizi aşağıdaki gibi sunuyoruz:

  •  Fuar alanına taşınacak eşyaların ücretsiz bir şekilde ekspertizini yapıyoruz.
  •  Sigorta işlemleri ve gerekli taşıma sözleşmelerini yapıyoruz.
  •  Çadır, sahne, metal çubuklar, ses ve görüntü sistemleri gibi demonte işlemi gerektiren ürünlerin hasar görmemesi için profesyonel bir şekilde demontesini yapıyoruz.
  •  Eşyaları sağlam bir biçimde ambalajlayıp ve paketliyoruz.
  •  Fuar eşyalarınızı nakliye araçlarımıza yüklemesini yapıyoruz.
  •  Fuar malzemelerinin yeni fuar alanına tam zamanında teslim ediyoruz ve fuar malzemelerinizin montajını yapıyoruz.

Değerli müşterimiz, kısa ve öz bir biçimde fuar taşımacılığı hizmetimiz hakkında bilgilerimizi size arz ettik.


Fuar taşımacılığı konusunda merak ettiklerinizin olması durumunda firmamız ile iletişime geçmenin tam zamanı... Müşteri ilişkileri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.