SERMAYEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı, nakliye hizmetleri arasında ayrı bir uzmanlık alanı gerektiren hizmetlerden biridir Kayseri Anadolu Nakliyat olarak günümüzde artan sürekli artmakta olan banka şubeleri ve banka şubelerinin yer değişikliği gibi taşınma hizmetlerini sigortalı, sözleşmeli ve güvenli bir biçimde banka taşımacılığı hizmetini Türkiye genelinde sunmaktayız.

Kayser Anadolu Nakliyat olarak banka taşımacılığı hizmeti verirken güvenliği ön planda tutuyoruz. Banka taşımacılığında ATM, vezneler, elektronik sistemler, kasalar, bankolar, masalar ve müşteri oturma grupları gibi taşınacak ürünleri profesyonel ekibimizle birlikte sigortalı, sözleşmeli ve ekonomik fiyatlı bir biçimde taşıma hizmeti sunmaktayız. Kayseri Anadolu Nakliyat nakliye işlemleri için gerekli olan SRC belgesi, K1 Yetki belgesi gibi tüm nakliyat evraklarına sahibiz.


Banka Taşımacılığı Sürecimiz Nasıl İşliyor? Taşınacak banka eşyalarının detaylı bir biçimde ücretsiz ekspertiz raporunu hazırlıyoruz.

  •  Sigorta işlemleri ve gerekli taşıma sözleşmelerini yapıyoruz.
  •  Güvenlik önlemlerini alıyoruz.
  •  Taşınacak ürünler arasında demonte işlemi gerektirecek olanları hasar görmemesi için profesyonel bir şekilde demonte işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  •  Eşyaları sağlam bir biçimde özel nakliyat ambalajlarıyla ambalajlayıp ve paketliyoruz.
  •  Eşyaları nakliye araçlarımıza yüklemesini yapıyoruz.
  •  Banka eşyalarının yeni banka adresine zamanında teslimatını gerçekleştiriyoruz.
  •  Banka ürünlerinin yeni adreste kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Değerli müşterimiz, kısa ve öz bir şekilde banka taşımacılığı hizmetimiz hakkında bilgilerimizi size arz ettik.


Banka taşımacılığı konusunda merak ettiklerinizin olması durumunda firmamız ile iletişime geçmenin tam zamanı... Müşteri ilişkileri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.