SERMAYEMİZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR

İş Yeri Taşımacılığı

İş Yeri Taşımacılığı

İş Yeri Taşımacılığı

Kayseri Anadolu Nakliyat olarak uzman çalışma arkadaşlarımızla birlikte giyim mağazası, kafe gibi çeşitli iş yeri taşıma hizmetini şehir içi ve şehirlerarası kaliteli, sigortalı ve ekonomik fiyat tarifesi ile beraber taşıma hizmetleri sunuyoruz. Kayseri Anadolu Nakliyat nakliye işlemleri için gerekli olan SRC belgesi, K1 Yetki belgesi gibi tüm nakliyat evraklarına sahibiz.

İş yerlerinde kullanılan makineler, stantlar, raflar, tezgâhlar, kasalar, elektronik aletler, belgelerinizi ve diğer eşyalarınızı nakliyat işlemleri için olarak üretilmiş koli ve ambalajlarla ambalajlayıp kırılma, hasar görme riskini ortadan kaldırıyoruz. Kayseri Anadolu Nakliyat olarak Türkiye genelinde iş yeri taşımacılığı hizmeti veriyoruz.
 

İş Yeri Taşımacılığında Hangi Aşamalar Vardır?


Kayseri Anadolu Nakliyat olarak iş yeri taşımacılığı hizmetlerimizi aşağıdaki gibi sunuyoruz:

  •  Taşınacak eşyaların ücretsiz bir şekilde ekspertizini yapıyoruz.
  •  Sigorta işlemleri ve gerekli taşıma sözleşmelerini yapıyoruz.
  •  Taşınacak eşyalarınız arasında demonte işlemi gerektiren eşyalarınızın hasar görmemesi için profesyonel bir şekilde demontesini yapıyoruz.
  •  Eşyaları sağlam bir biçimde ambalajlayıp ve paketliyoruz.
  •  Eşyalarınızı nakliye araçlarımıza yüklemesini yapıyoruz.
  •  İş yeri malzemelerinin yeni adresinize tam zamanında teslim ediyoruz ve iş yeri malzemelerinizin kurulum ve montajını yapıyoruz.


Değerli müşterimiz, kısa ve öz bir şekilde iş yeri taşımacılığı hakkında bilgilerimizi size arz ettik.


İş yeri taşımacılığı konusunda merak ettiklerinizin olması durumunda firmamız ile iletişime geçmenin tam zamanı... Müşteri ilişkileri alanında uzman çalışma arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.